Budleja


Budleja

Budleja

ODMIANA OPIS
Budleja dawida- Nanho Blue

Gęsty krzew o szarozielonych liściach oraz pięknych kwiatach zebranych w dwudziestocentymetrowe, liczne kwiatostany. Kwitnie w okresie czerwiec-wrzesień. Odmiana mrozoodporna. Wielkość dorastania: forma pienna , wysokość zależy od szczepienia.

Budleja dawida- African Queen

Szybkorosnący krzew o pięknych, ciemnofioletowych, zebranych w wiechy kwiatach. Kwiaty ukazują się w lipcu i kwitną do września. Polecana odmiana do różnych kompozycji ogrodowych. Wielkość dorastania: 2,5m.

Budleja dawida- Pink delight

Gęsty krzew o szarozielonych liściach oraz pięknych srebrzystoróżowych kwiatach zebranych w kwiatostany o długości do 40 centymetrów. Wielkość dorastania: 3m.

Budleja dawida- Profusion white

Krzew o białych kwiatach zebranych w kwiatostany o długości od 30 do 50 cm . Kwitnie od czerwca do października. Wielkość dorastania: 3m.

Budleja dawida- Sungold

Krzew o złocistożółtych kwiatach zebranych w kwiatostany o długości od 30 do 50 cm . Kwitnie od czerwca do października. Wielkość dorastania: 1,5 m.

Budleja dawida- Royal red

Krzew o purpurowych z pomarańczowym oczkiem kwiatach zebranych w kwiatostany o długości od 30 do 50 cm .Pora kwitnienia: czerwiec – październik. Wielkość dorastania: 2m.