Szkółka drzew krzewów owocowych i ozdobnych
Szkółka drzew krzewów owocowych i ozdobnych

Choinki Świąteczne

Choinki Świąteczne - Szkółka Stecz

Choinki Świąteczne

Choinka świąteczna jest nieodłącznym elementem wystroju Bożonarodzeniowego domu. Jej obecność symbolizuje życie, płodność, trwanie oraz odradzanie się. To pod choinkami dzieci odnajdują prezenty, to na nich wieszane są cukierki, pierniki i wszelakie ozdoby typu bombki. To codziennie rano w okresie około Bożonarodzeniowym informują nas że to właśnie ten czas i tworzą szczególną atmosferę. U niektórych będzie to sztuczne drzewko u niektórych żywe, jednak zawsze odgrywa choinka ta samą tradycyjną, szczególną rolę – symbolu. Jednakże przewaga żywej choinki nad sztuczną jest dodatkowo zapach, orzeźwiający zapach żywego drzewka. Co więcej, kupno choinki żywej na święta ma podwójną zaletę. Jeżeli jest ono w odpowiedniej donicy (oczywiście wystarczającej wielkości, tak aby korzeń nie był nadmiernie obcięty ) to jego życie w przeciwieństwie do ciętej choinki , nie kończy się z okresem końca świąt, tudzież samoistnego zniszczenia się drzewka. Taka choinka może być bez problemu wysadzona w naszym ogrodzie lub innym miejscu i dalej żyć, rosnąć oraz cieszyć wzrok. Jej egzystencja trwa dalej i dodatkowo ozdabia i urozmaica kompozycje ogrodową. Polecam więc żywe choinki w donicach.

SPRZEDAŻ CHOINEK ŚWIĄTECZNYCH W Donicach

JODŁA KAUKASKA (do 120 cm), JODŁA MANDŻURSKA (do 150 cm), ŚWIERK SREBRNY (do 120 cm), ŚWIERK CZARNY (do 120 cm, ŚWIERK SERBSKI (do 200cm), SOSNA PONDEROSA (do 180cm)

DO PODANYCH WYSOKOSOKOŚCI NALEŻY DOLICZYĆ 30 CM WYSOKOŚCI DONICY, WIĘC PRZYKŁADOWO JODŁA KAUKASKA O WYSOKOŚCI 110 CM Z DONICĄ BĘDZIE MIEĆ WYSOKOŚĆ 140 CM

Dostępna ilość: DO WYCZERPANIA

O szczegóły prosimy o kontakt pod numerami telefonów dostępnymi w górnym menu głównym, w zakładce „kontakt”